Logo

Vítejte v kulturním rezervačním formuláři.
Jste tu správně pro rezervaci míst na níže uvedenou akci.

Všeobecné podmínky

Online rezervace

V rámci rezervace na webové stránce akce.kulturazarohem.cz je kupující povinen uvádět správně a pravdivě veškeré údaje z důvodu kontroly u vstupu. Vrácení vstupného - v případě úplného zrušení akce bude objednateli vrácena částka v plné výši a to do 14 dní na účet, ze kterého byla platba uhrazena. Potvrzená a zaplacená rezervace je konečná a není možné ji vracet, ani vyměňovat, není-li výslovně domluveno jinak. Vstupenka, kterou kupující získá po rezervaci a následném zaplacení, slouží pro registraci při příchodu na akci. V případě, že kupující požaduje vystavení faktury - daňového dokladu, je nutné o vystavení zažádat na email: info@kulturazarohem.cz, popř. požadavek uvést při rezervaci do pole Poznámka.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. Poskytnutím osobních údajů kupující automaticky souhlasí se zasíláním aktuálních novinek, týkajících se připravovaných akcí webového portálu kulturazarohem.cz.

Upozornění

Po připsání platby zašleme vstupenky na e-mail kupujícího. Doporučujeme - zkontrolujte si, prosím, i svou spamovou schránku. Bohužel se často stává, že mail se vstupenkou dorazí právě do spamu. Tato chyba není na naší straně a bohužel nejsme schopni tuto funkcionalitu ovlivnit.